MTZ BHP Bieg Gregoroviusa z Bankiem Spółdzielczym w Nidzicy - Wyniki
2017.10.28 12:00

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN + Kategorie
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTOKAT 1KAT 2KAT 3
1KrzysiekŻebrowski236MFENIKS SIEDLCEM35100:32:2300:32:22Mundur
2DanielMikielski136MTeam KopećM35200:33:1500:33:13
3PawełMoskal141MKurzętnik BiegaM25100:34:2000:34:18
4MarekDzięgielewski121MKB im. Piotra Sękowskiego w PłońskuM55100:34:3000:34:28
5MariuszPawłowski115MKurzętnik BiegaM45100:34:3700:34:35
6DominikDrażba6MSerduszko Team EłkM35300:34:4800:34:46
7DenisGuzowski245MKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOM25200:35:0400:35:03
8MarcinGetek37MSerduszko Team EłkM35400:35:4600:35:44
9KrzysztofKujawa9MWIĘCKOWSKI TEAMM45200:35:4900:35:47
10MaciejMyszkiewicz212MTeam KopećM25300:35:5800:35:56
11MarcinSiudej214MDąbrowski TeamM35500:36:1000:36:08Mundur
12RobertMówiński160MKurzętnik BiegaM35600:36:1700:36:15
13MonikaJackiewicz239KAKM OLSZTYN/sklepbiegowy.comK25100:36:2700:36:25
14MarcinAmbroziak242MDąbrowski Team/15GbzM35700:36:3200:36:28
15MarcinTomczak240MM45300:36:3400:36:32
16MariolaSudzińska150KAKM Olsztyn/sklepbiegowy.comK45100:36:3500:36:32
17KrzysztofKaweczyński202MTeam KopećM45400:36:3900:36:36
18JacekWróblewski167MMazowia ProActivM45500:36:5000:36:48
19KrzysztofGolmanowski40MKurzętnik BiegaM45600:37:0700:37:05
20TomaszKrólak243MM45700:37:3100:37:28
21PawełDereszewski247MKURZĘTNIK BIEGAM25400:37:3700:37:35
22RomanDąbkowski251MM35800:37:5000:37:48
23ArkadiuszKasperski116MAKM Olsztyn/sklepbiegowy.comM55200:37:5900:37:57Mundur
24SzymonBrzozowski219MWika PolskaM45800:38:0600:37:57
25MarekRuciński125MVEL-DĄBRÓWNOM55300:38:4200:38:34
26AdamSzok31MSkazani na sukcesM45900:39:0300:38:59Mundur
27RafałNojman122MSą WolniejsiM35900:39:1700:39:11
28JarosławJaniszewski237MKS MAKÓW BIEGAM451000:39:2000:39:15
29RobertBorowski161MTeam KopecM451100:39:2200:39:15P. NidzicaGmina
30RafałKołakowski126MM451200:39:2600:39:21
31EwaLisek43KNidzica BiegaK45200:39:3800:39:36P. NidzicaGmina
32DariuszDabrowski89MMazovia ProactivM451300:39:4400:39:42
33RafałKot215MKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOM451400:39:4800:39:43
34JacekNadulski132MTeam KopećM451500:39:5100:39:47
35TomaszBudniak71MKB TKKF Promyk CiechanówM451600:39:5300:39:44Mundur
36SebastianSzarmacher64MM351000:39:5400:39:51
37LeonMederski68MRozbiegane DziałdowoM65100:39:5500:39:53
38AndrzejZieja56MSkazani na sukcesM451700:39:5800:39:53Mundur
39KamilaPawłowska114KKurzętnik BiegaK25200:40:0100:39:59
40KrzysztofWierzbowski86MBiegam U KOLESIM351100:40:0200:39:56
41PrzemysławGajewski172MRozbiegane DziałdowoM351200:40:0500:40:01
42ZbigniewRojewski48MAkademia Biegania GrudziądzM451800:40:0600:40:00
43BogusławWodzyński69MRozbiegane DziałdowoM65200:40:0800:40:05
44MarcinDudziec134MKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOM351300:40:1700:40:12
45TomaszKiernozek246MKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOM351400:40:4100:40:37
46RadosławMarchlewski142MKurzętnik BiegaM351500:40:4800:40:39
47AdamKwiatkowski204MNadleśnictwo JedwabnoM55400:40:5700:40:51Mundur
48TomaszZieliński76MTeam KopećM451900:40:5900:40:53
49JarosławGil153MMłynagoM351600:41:0200:40:57
50DorotaPawłowska113KKurzętnik BiegaK45300:41:0500:41:02
51KamilOlszewski24MNidzica BiegaM25500:41:0700:41:03P. NidzicaGmina
52AleksandraWantowska209KTeam KopećK25300:41:3200:41:29
53TomaszPisarski75MNidzica BiegaM25600:41:3700:41:34P. NidzicaGmina
54MaciejDecyk77MTeam KopećM452000:41:4600:41:40
55RafałMilewski220M15 MAZURSKI BATALION SAPEROW/15GBZM351700:41:5000:41:47Mundur
56PawełChyziński55MVEL-DĄBRÓWNOM25700:42:0300:42:00
57AndrzejRzepka149MM452100:42:1000:42:04
58MirosławFedejko127MSkazani na sukcesM351800:42:1300:42:08Mundur
59MarcinKlein21MKurzętnik BiegaM351900:42:3000:42:21
60AndrzejŚwiercz188MKB im. Piotra Sękowskiego w PłońskuM55500:42:4500:42:39
61PiotrKrzyżaniak30MSkazani na sukcesM452200:42:4700:42:44Mundur
62RyszardMarut186MKB TKKF Promyk CiechanówM65300:42:4800:42:42
63JanuszLimberger80MSerduszko Team EłkM452300:42:5000:42:41
64AndrzejLeśny10MMont Blanc TeamM452400:43:0200:42:54
65MarekSzpendowski78MSkazani na sukcesM452500:43:0500:42:59Bankowie
66PiotrKrzywieński2MNidzica BiegaM452600:43:0700:42:56P. NidzicaGmina
67AndrzejRudziński152MMłynagoM452700:43:0900:43:06
68JózefZdunek217MKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOM55600:43:1500:43:11
69MarekKowalczyk206MKB TKKF Promyk CiechanówM55700:43:1900:43:12
70ZdzisławSztejna232MM65400:43:3200:43:21Mundur
71LeszekWoźniewski241MM452800:43:4100:43:30
72LechLenckowski140MBiegam U KOLESIM352000:43:4400:43:37
73CezaryKurjata185MMazowia ProActivM452900:43:4600:43:30Mundur
74SebastianOryl165MM25800:44:0100:43:44
75KrzysztofMatusiak203MSkazani na sukcesM453000:44:0400:43:56Mundur
76MarcinBrzózka85MM453100:44:1200:44:02
77WitoldTarnowski207MKB TKKF Promyk CiechanówM65500:44:1500:44:13
78ArturSzczepkowski119MNidzica BiegaM453200:44:1600:44:03P. NidzicaGmina
79ZbigniewZałęcki208MTeam KopećM453300:44:2100:44:12
80DariuszPoliński226MKS NEONETM55800:44:2200:44:15P. Nidzica
81MiguelAdao39MM453400:44:2300:44:14
82AdamPłoski193MT4B Bike TeamM352100:44:2300:44:12
83MarekMikielski51MM65600:44:2500:44:22
84AndrzejLubiejewski72MM453500:44:2900:44:23Mundur
85DariuszTkacz179MRuśki TeamM453600:44:3100:44:19
86WiesławOryl164MM65700:44:3300:44:16
87BarbaraJeszko32KNidzica BiegaK45400:44:3400:44:21
88ŁukaszWiśniewski151MRozbiegane DziałdowoM352200:44:3600:44:23
89JacekGrabowski252MKB TKKF CIECHANÓWM453700:44:3700:44:20
90ArkadiuszPrusik4MNidzica BiegaM352300:44:3700:44:28
91DarosławSpyła81MSerduszko Team EłkM55900:44:3800:44:35
92SławomirKubiński210MKB TKKF Promyk CiechanówM65800:44:4500:44:42
93BogusławKulesza145MAKM Olsztyn/sklepbiegowy.comM65900:44:4900:44:42
94MarekMajewski138MSkazani na sukcesM551000:44:5000:44:46
95WiesławRychter173MBuchalterM651000:45:0300:44:54
96JoannaFilipczyk73KOstróda RunnersK45500:45:0500:44:56
97DariuszMroziński36MRozbiegane DziałdowoM453800:45:1500:45:06
98KarolinaKundys59KK35100:45:3100:45:23
99PrzemysławMatras157MSkazani na sukcesM352400:45:5500:45:50
100JacekProkop196MBiegam U KOLESIM453900:45:5500:45:47
101SylwiaMajewska155KKLUB BIEGOWY JURUND SZCZYTNOK45600:46:0800:46:05
102WojciechKoszewski90MNidzica BiegaM551100:46:3800:46:22P. NidzicaGmina
103KarolJanuszewski107MBiegam U KOLESIM352500:46:4000:46:32
104RafałMutke198MDRUŻYNA MŁYNAGOM352600:46:4300:46:31
105KarolMalonek54MRozbiegane DziałdowoM352700:46:4900:46:37
106AlicjaMielczarek34KNidzica BiegaK45700:46:5000:46:45Gmina
107GrzegorzGidaszewski218MWika PolskaM352800:46:5300:46:38
108AnnaKiezik47KSkazani na sukcesK35200:46:5900:46:51Bankowie
109JakubBróździński123MSpławiki TeamM25900:47:0200:46:52P. NidzicaGmina
110KacperLeśny8MM454000:47:0300:46:53
111RobertAdamiak182MCiechanówM551200:47:0500:46:57
112MarcinSkolmowski223MKS NEONETM454100:47:0600:47:00
113MarcinPudlis46MM352900:47:1800:47:08
114MichałKopistecki93MM353000:47:2900:47:18Mundur
115MagdalenaZielińska168KTeam KopećK35300:47:3000:47:25Mundur
116AgnieszkaNazarewicz118KRozbiegane DziałdowoK45800:47:3900:47:27
117MariuszJaworski27MNidzica BiegaM353100:47:4700:47:32
118KrystianKabuć258MM454200:47:5400:47:48
119ZuzannaŚliwka82KNidzica BiegaK25400:47:5500:47:47P. NidzicaGmina
120DariuszPielenc109MLubawa Kocha BiegaćM353200:48:1400:48:05
121MartynaWilczewska97KBiegam U KOLESIK35400:48:1600:48:07
122KatarzynaLimberger79KSerduszko Team EłkK45900:48:1800:48:14
123PawełWitkowski98MM353300:48:2000:48:04Gmina
124ZenonLewandowski187MKB TKKF Promyk CiechanówM651100:48:2200:48:17
125MateuszTułodziecki144MM251000:48:2600:48:06
126PiotrPyszniewski169MM551300:48:2600:48:04
127PiotrSzczepaniak3MAKM OLSZTYN/sklepbiegowy.comM551400:48:4100:48:32
128KarolNajmowicz175MTeam KopećM454300:48:5400:48:31
129PiotrBaranowski60MNidzica BiegaM251100:48:5900:48:45P. NidzicaGmina
130OlgaNaruszewicz35KTBN -KW OlsztynK35500:49:0000:48:47
131AgnieszkaTkacz178KRuśki TeamK451000:49:0100:48:49
132JakubSzpręgel235MM251200:49:1200:49:01P. NidzicaGmina
133EwaRzepka148KK451100:49:1600:49:08
134AndrzejKamiński166MTeam KopećM651200:49:4300:49:30
135MarekWalacik200MM353400:49:4900:49:32
136PiotrLenda250MM454400:49:5400:49:45
137AlicjaKępa29KDRUŻYNA MŁYNAGOK35600:49:5900:49:43P. Nidzica
138KlaraRuszkowska-Rosłan130KŻórawski TeamK35700:50:1900:50:11
139StanisławGrabowski189MTKKF PROMYK CIECHANÓWM651300:50:2400:50:15
140MajaParzych174KK25500:50:3400:50:32
141PatrycjaKawałko162KTeam KopećK451200:50:4900:50:43P. NidzicaGmina
142DanutaMikielska50KK65100:50:5400:50:41
143MaciejKowaliński110MMazovia ProActivM353500:51:2500:51:09
144IwonaSoliwoda154KKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOK35800:51:2800:51:13
145JoannaPaczkowska139KKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOK451300:51:2800:51:13
146JanJaniszewski38MM75+100:51:3700:51:29Bankowie
147MonikaWdowiak128KNidzica BiegaK451400:51:3800:51:30P. NidzicaGmina
148BogdanSzczepuchowski58MNidzica BiegaM551500:51:3800:51:23P. NidzicaGmina
149KamilOszczęda184MNidzica BiegaM251300:51:5700:51:41P. NidzicaGmina
150JarosławŁaszkowski180MPasłęka TeamM551600:52:0200:51:48
151JustynaJachacy-Majewska137KSkazani na sukcesK451500:52:0400:51:55Mundur
152MałgorzataKulesza146KAKM OLSZTYN /sklepbiegowy.comK55100:52:0400:51:55
153MichałKosiński249MRUN-FUNM454500:52:1900:52:05
154MonikaKosińska248KRUN&FUN WIELBARKK451600:52:1900:52:05
155BogdanSowiński23MNidzica BiegaM551700:52:2700:52:14
156LechRytwinski65MAKM OLSZTYN/sklepbiegowy.comM75+200:52:3100:52:21
157LucynaMakarska253KK35900:52:4000:52:35
158ArturZdrojewski190MKB TKKF Promyk CiechanówM454600:52:4400:52:28Mundur
159StanisławBiałas221MM651400:52:5700:52:41
160WawrzyniecSzejko156MKB TKKF Promyk CiechanówM651500:53:0500:52:58
161MartynaDudziec135KKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOK25600:53:0600:52:58
162RyszardKaczorowski62MSkazani na sukcesM551800:53:0700:52:58
163MartaAmbrosewicz-Walacik199KK351000:53:0800:52:49
164KrzysztofMakarski254MM454700:53:1200:53:05
165TomaszJerzok181MMORSY SZCZYTNO #RESETM454800:53:2400:53:12
166DariuszDobrzyński105MM454900:53:3000:53:13P. Nidzica
167KamilKołodziejski195MM353600:53:3500:53:22
168MałgorzataBaryła216KMłynagoK25700:53:5200:53:40
169IzabelaSiwczak100KTeam KopećK55200:54:0200:53:46
170DawidFrejtag44M15 Giżycka Brygada ZmechanizowanaM353700:54:1400:54:03Mundur
171ZbigniewGorząch49MM651600:54:3000:54:15
172RomanLeszczyński11Mso-biebie-gamM75+300:54:3200:54:25
173PiotrDomżalski159MSpławiki TeamM353800:54:3400:54:22P. Nidzica
174ElaCiećko108KSą WolniejsiK351100:54:3800:54:27
175MaciejFydrych233MNidzica BiegaM353900:54:3900:54:39P. NidzicaGmina
176AgnieszkaBloch53KK55300:54:3900:54:18
177StanisławZawadzki95MM651700:54:4100:54:22
178IwonaBandurska63KK351200:54:4400:54:38
179KamilKrętkowski191MM354000:54:5700:54:42P. Nidzica
180KatarzynaWiśniowska255KINDYWIDUALISTKAK55400:54:5900:54:39
181DorotaBudzińska84KBiegam U KOLESIK25800:55:0400:54:56
182AnnaPączyńska201KK351300:55:0900:54:52
183KrzysztofJakielski147MM354100:55:3200:55:12
184MarekGrabowski103MBudimexM551900:55:3400:55:34
185GabrielŁukaszewski12MBiegam U KOLESIM354200:55:3600:55:27
186MałgorzataFijałkowska87KBiegam U KOLESIK351400:55:3600:55:28
187LechLeszczyński28MM651800:55:4700:55:42
188MariuszŻywiec222MKS NEONETM552000:55:5200:55:45
189JanMucha158MM651900:56:2700:56:10
190SylwiaGórna Piskorz112KMazovia ProActivK351500:56:3000:56:24
191AnnaKrętkowska194KK25900:56:3200:56:23
192RobertPatroński256MM455000:56:3400:56:15
193PiotrMachul41MOlsztyński Klub Sportów WodnychM354300:56:4300:56:24
194AgnieszkaZawadzka94KK351600:57:0100:56:44
195DanutaPiotrowska238KNIDZICA BIEGAK451700:57:0600:56:52PowiatGmina
196KrzysztofMatuszewski61MNidzica BiegaM652000:57:1900:57:06
197KasiaZieja57KSkazani na sukcesK451800:57:2500:57:16Bankowie
198BożenaŻbikowska7KNidzica BiegaK451900:57:3300:57:19P. NidzicaGmina
199IzabelaJanuszewska106KBiegam U KOLESIK351700:58:1300:58:07
200MartaApczyńska234KK251000:58:1600:58:00
201AleksandraDołęgowska229KK351800:58:1600:58:00
202MaciejNowakowski18MM455100:58:3200:58:11
203PiotrPiechna22MM354400:59:0000:58:39
204AdamKrzeminski19MM455200:59:0600:58:45
205BożenaPyszniewska170KK452000:59:1700:58:56
206MonikaBrzózka225KKS NEONETK351900:59:2300:59:15P. Nidzica
207TomaszOstaszewski143Mreklamawwindach.plM455300:59:3100:59:15
208AnnaPlucińska-Furgał52KK55500:59:5300:59:37
209MartaSzwejkowska-Dudziec133KKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOK352001:00:0901:00:02
210PiotrŚwiat224MKS NEONETM455401:00:1201:00:05
211GosiaDanielak231KDRUŻYNA MŁYNAGOK352101:00:2101:00:09
212CelinaKaszubska205KNidzica BiegaK452101:01:0901:01:03P. Nidzica
213Arkadiusz AdamiakAdamiak183MKB TKKF Promyk CiechanówM251401:01:1401:01:05
214WojciechŻulczyk5MNidzica BiegaM652101:01:5401:01:40
215AnnaŁawicka42KRozbiegane DziałdowoK352201:02:1101:01:51
216MariaGajewska211KSkazani na sukcesK352301:02:2101:02:12
217JulitaNinard244KK452201:03:1201:02:53
218BeataSznajder228KK55601:03:1201:02:55
219AndrzejPogorzelski177MMazovia ProactivM552101:03:3401:03:32
220RenataPytel120KMazovia ProactivK55701:03:3601:03:30
221NataliaGłaszczka111KMazovia ProactivK352401:03:3601:03:30
222DariuszSójka163MUzdowoM455501:03:5501:03:55
223AnnaLachowicz-Pianka124KNidzica BiegaK452301:04:1701:04:02
224MariuszRutkowski230MM354501:08:2501:08:12
225KatarzynaKarpinska96KNidzica BiegaK452401:09:4401:09:39P. Nidzica
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć