Bieg Jana III Sobieskiego - 8 km - Wyniki
2016.05.22 11:00

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN + Kategorie
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTO
1KrzysztofZabielski67MPODLASIE TEAM PLM Senior100:26:0200:26:02
2SebastianWojciechowski63MTeam KopećM Senior200:26:3800:26:38
3KarolOstapczuk35MRunnersClub.plM Senior300:28:3600:28:36
4MichałMurawski29MM Senior400:29:2600:29:26
5PawełSzkaradek146MM Senior500:29:4200:29:42
6PawełSłomka49MBIEGNĘ ODCZAROWAĆ RAKAM Senior600:30:4200:30:42
7AndrzejPiotrowski39MOrtoreh teamM Master100:30:5700:30:57
8StefanWnorowski62MParkrun KonstancinM Senior700:31:3100:31:31
9KubaJurkiewicz13MM Senior800:31:4600:31:46
10KazimierzRadomski43MM Master200:32:2800:32:28
11BartoszBauer140MNIKE+RUN CLUBM Senior900:32:5400:32:54
12TomaszKomorek20MBaku BakuM Senior1000:32:5500:32:55
13KrzysztofSerafińczuk45MM Senior1100:35:0900:35:09
14SławomirOlędzki34MTrucht Tarchomin TeamM Master300:35:2600:35:26
15RafałPytliński42MBartek Trenuje TeamM Master400:35:5000:35:50
16GrzegorzKosiński22MNIKE+ RUN CLUBM Master500:36:1200:36:12
17KarolinaLewandowska73KDREAM RUNK Senior100:36:1400:36:14
18JustynaJaslowska12KK Senior200:36:2000:36:20
19Piotr Kupidurski27MM Master600:36:2000:36:20
20MichałNowak32MM Senior1200:37:2400:37:24
21MichałSułkowski54MM Senior1300:37:3600:37:36
22KarolinaStańczyk69KDREAM RUNK Master100:37:4500:37:45
23MarekFila7MMarcus TEAMM Master700:38:0100:38:01
24LeszekStępień51MBóbr TłuszczM Senior1400:39:3200:39:32
25KrzysztofStencel50MM Master800:39:5900:39:59
26JanuszBukowski3MSTOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMM Master900:40:0000:40:00
27JacekGregajtys10MM Master1000:40:0400:40:04
28Agnieszka Kordacka 21KK Senior300:40:1800:40:18
29PaulaZawadzka71KJudo AZS Uniwersytet WarszawskiK Senior400:40:5500:40:55
30LeszekKaniuga16MM Master1100:41:3100:41:31
31KatarzynaKossakowska24KUrsynówK Master200:41:3800:41:38
32JoannaWasilewska59KWITCK Master300:42:1800:42:18
33JoannaMaletka28KK Senior500:43:5500:43:55
34PawełEchler6MM Senior1500:43:5600:43:56
35Małgorzata Karendał17KK Master400:44:1300:44:13
36MartaKrawczyk25KK Junior100:44:1900:44:19
37MagdalenaZawadzka66KAKS Polonia WarszawaK Senior600:44:3600:44:36
38MarcinIdzkiewicz11MTygryskiM Master1200:45:0300:45:03
39AnnaKosiorek23KK Senior700:46:0300:46:03
40Maciej KamińskiKamiński15MBiegam na TarchominieM Senior1600:46:1600:46:16
41AnnaKrzystowska68KK Master500:46:2100:46:21
42Tomasz Traczyk70MM Senior1700:46:4400:46:44
43IzabellaKalbarczyk14KK Senior800:49:0100:49:01
44AgataWiertel60KK Senior900:49:2400:49:24
45KatarzynaZalewska65KK Senior1000:49:2700:49:27
46MagdalenaGoławska9KK Senior1100:49:2800:49:28
47BognaGaj8KTygryskiK Master600:50:2200:50:22
48DanutaCzyżewska4KK Master700:51:4600:51:46
49RenataNiewola31KK Master800:51:5600:51:56
50ArturNiewola30MM Master1300:51:5600:51:56
51WawrzyniecPater37MM Master1400:53:5300:53:53
52NataliaKielak18KRembertów TeamK Senior1200:55:5100:55:51
53AgnieszkaOsytek36KK Master900:55:5200:55:52
54AgataŚrubarska57KK Master1000:59:1000:59:10
55MaciejWroński64MAgora S.AM Senior1801:08:3301:08:33
56MarekSuknarowski53MEkipa PORKAM Master1501:08:5501:08:55
57DorotaSuknarowska52KK Master1101:08:5501:08:55
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć