III Sierpecka Dziesiątka - Wyniki
2017.09.03 10:00

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: OPEN + Kategorie
OPENIMIĘNAZWISKONUMERPŁEĆKLUBKAT. WIEK.MSC W KAT.CZASCZAS NETTOKAT 1KAT 2POMIAR 1POMIAR 2
1MihaykoBogdanov85MDinamoM30100:31:4000:10:4800:21:12
2KamilPoczwardowski110MPAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA SIERPCM30200:32:38sierpc00:11:4000:32:38
3SergiiKroulaidis84MM30300:32:3900:11:0900:22:08
4RafałSzymborski150MBKS WATAHA WARSZAWAM16100:32:4100:11:1000:22:08
5RobertKaczorek92MM16200:32:5100:11:1000:22:08
6MariuszPawłowski46MKurzętnik BiegaM40100:34:0100:11:4000:22:51
7PawełWojtczak66MM30400:35:5200:12:1600:24:07
8KrzysztofKujawa78MWięckowski TeamM40200:36:1400:12:1600:24:08
9CezaryMysera81MBiegam bez klubuM16300:36:2200:12:1600:24:20
10BeataLupa91KUKS OLIMP ŁAPYK16100:36:5700:12:4200:24:47
11AndżelikaDzięgiel90KGKS FABIANKIK16200:37:0700:12:4600:25:00
12MarcinStachowiak111MBIEGA.WLKPM16400:37:1200:12:4900:25:00
13MarcinTomczak94MM30500:37:1500:12:3200:24:54
14KrystianGórski24MTKKFM16500:37:36tkkf00:12:4700:25:15
15MariolaSudzińska88KK40100:38:1500:13:1400:25:38
16MarcinKłoszewski33MKB im. Piotra Sękowskiego w PłońskuM16600:38:2000:13:0700:25:41
17SzymonChurski11Mflexisolutions.plM40300:38:3800:13:3600:26:18
18KrzysztofKamiński29MGąbin BiegaM30600:38:4600:13:2400:26:11
19BartoszZiemiński71MM30700:38:5800:13:3600:26:18
20PatrykKwasiborski104MTKKF KUBUŚ SIERPCM16700:39:12tkkf00:12:5500:26:05
21RafałKurta99MSPARTA SIERPCM16800:39:15sierpc00:13:0400:26:10
22TomaszBudniak9MKB TKKF Promyk CiechanówM30800:39:2900:13:2900:26:40
23BogdanSnarski109MALBATROSYM30900:39:3200:13:2700:26:22
24MarcinBanaszkiewicz3MLider WinnicaM301000:39:3800:13:3600:26:37
25AnetaTuralska59KBiegaj z DymkiemK16300:39:58sierpc00:13:4900:26:56
26AdamOlszewski44MKB Lech RypinM50100:40:2000:13:4100:26:55
27DorotaPawłowska105KKURZETNIK BIEGAK30100:40:3200:13:4200:26:56
28AgnieszkaBudek8KBiegaj z DymkiemK30200:40:3900:13:4700:27:13
29GrzegorzWojtycki67MbiegamPłock teamM40400:40:5600:14:0300:27:34
30WaldemarGoczyński75MTKKFM40500:41:25sierpctkkf00:14:0400:27:56
31PawełBronowski102MM16900:41:3100:13:5100:27:37
32ZbigniewKrólikowski38MTKKFM50200:41:45sierpctkkf00:13:4700:27:36
33KrzysztofKociszewski34MWarszawiakyM50300:41:4600:14:0800:27:58
34MaciejŻytowiecki73MWIĘCKOWSKI TEAMM301100:41:5600:14:3300:28:18
35RadosławFalkowski18MWIĘCKOWSKI TEAMM301200:42:0400:14:3300:28:18
36KrzysztofLipiński40MWIĘCKOWSKI TEAMM301300:42:3000:14:3300:28:34
37AndrzejLubiejewski83MNIEZRZESZONYM40600:42:4400:14:4200:28:53
38PawełKaźmierczak106MTKKF KUBUŚ SIERPCM60100:42:51tkkf00:14:2900:28:45
39PawełStawski55MTkkf PłockM301400:42:5200:14:4900:28:53
40ArturKopka100MLIDER WINNICAM301500:43:0000:14:4900:28:55
41KonradJażdżyk27MM161000:43:0900:14:3900:29:03
42RadosławŻbikowski72MM161100:43:2300:14:5300:29:31
43MarcinSiemiątkowski53MTrirun.plM301600:43:2700:15:1200:29:44
44IreneuszMroczek42MM40700:43:4000:14:4600:29:20
45ŁukaszWiśniewski64MNatalka i Kuba TeamM301700:44:0600:14:3100:29:23
46EdmundSteckiewicz56MKB Lech RypinM40800:44:1400:14:3200:29:34
47KrzysztofKońpa35MM40900:44:1500:14:5400:29:46
48MarekKaraszewski30MMK TEAM PŁOCKM301800:44:2800:14:4700:29:41
49ŻanetaCybulska77KWIĘCKOWSKI TEAMK30300:44:2900:15:4400:30:20
50GrzegorzSebastianowicz82MWIĘCKOWSKI TEAMM161200:44:2900:15:4400:30:20
51StefanPiekut49MTkkf PłockM60200:44:4900:14:5900:30:10
52RomanPetrykowski47MbiegamPłock teamM50400:44:5500:15:2600:30:19
53AnnaSzulecka58KSparta SierpcK30400:44:5800:15:1400:30:12
54StanisławGroblewski117MTKKF KUBUŚ SIERPCM50500:45:11tkkf00:15:0300:30:09
55MarekPoczwardowski98MTKKF KUBUŚ SIERPCM50600:45:31tkkf00:15:3900:30:38
56BogdanBartnicki4MM301900:45:5600:15:2700:30:24
57GrzegorzJabłoński26MM50700:46:2000:15:4800:31:15
58MichałWujcikowski69MM302000:46:5500:16:2500:31:47
59RafałBiliński5MM302100:47:18sierpc00:15:4300:31:42
60JoannaKrzemień39K6. KilometrK30500:47:2800:16:1300:31:59
61PaulinaKaźmierczak-Myszyńska32KTKKFK30600:47:33tkkf00:16:0300:32:07
62AdamOśko45MM302200:47:3300:16:0400:32:00
63KrzysztofPaćkowski86MFitnes Club StepM161300:47:38sierpc00:16:0300:32:06
64AdrianWysocki107MKB LECH RYPINM161400:48:0600:15:5100:32:06
65BeataGuzowska25KK16400:48:1200:17:1700:33:04
66StanisławDymek15MPTT DeltaM60300:48:1500:17:1900:33:04
67EwelinaZłakowska96KK30700:48:3000:15:4500:32:03
68RomanBerebecki108MKB LECH RYPINM60400:48:3900:15:5100:32:06
69JacekMaciejewski41MActive RunnersM302300:48:4300:16:5500:32:55
70MaciejHałat87MM161500:48:59sierpc00:17:2800:33:34
71JacekDenkiewicz12MZAWIDZM302400:49:1000:15:2500:32:13
72PiotrSzabrański57MSłupno BiegaM401000:49:1900:16:5800:33:11
73MariuszPaczuski103MSŁUPNO BIEGAM401100:49:2200:17:1800:33:22
74IzabelaDymek16KBiegaj z DymkiemK30800:49:2500:33:2300:49:25
75DariuszKasiński31MM302500:49:3600:16:2500:32:27
76MarcinPoślada89MM302600:49:5200:15:5100:32:49
77KatarzynaSztembork118KSPARTA SIERPCK16500:50:06sierpc00:16:1000:33:16
78TomaszKotwicki36Mheron wieliszewM302700:51:0400:16:5700:34:03
79RafałBalcerowski2MBiegam Bo Lubię Ząbki TEAMM302800:51:1500:17:4000:34:20
80DominikaDługokęcka13KK16600:51:26sierpc00:16:4700:33:54
81KrzysztofPius50MBiegaj z DymkiemM50800:51:3900:17:4000:34:42
82AndrzejDzięgielewski17MROZBIEGANI-ŻYCHLINM50900:51:5900:17:1100:34:33
83ŁukaszWołoszczak68M6. KilometrM302900:52:0500:17:5900:35:15
84MaciejKowaliński37MMazovia ProactivM303000:52:0600:18:2100:35:34
85AnnaAkimow101KTKKF PłockK50100:52:1600:17:5300:34:52
86AndrzejBoruszewski7MM501000:53:05sierpc00:16:5200:34:40
87ŁukaszZaborowski70MActive RunnersM303100:53:0900:17:3000:35:09
88WłodzimierzWiśniewski63MSPCM501100:53:3500:18:3700:36:27
89RafałPiaskowski48MM303200:53:4300:18:1500:36:05
90SylwiaRzymska52KbiegamPłock teamK30900:53:4700:18:2200:36:06
91MarekWoźnicki80MM401200:53:49sierpc00:18:3700:36:34
92AnetaGoczyńska74KTKKFK301000:55:03sierpctkkf00:18:3100:36:55
93OlgaWnuk65KK40200:55:2100:18:3200:37:01
94SławomirJędrzejewski28MM501200:55:2500:19:1200:37:34
95KrystynaChojnacka10KTKKF SIERPCK60100:55:41sierpctkkf00:18:4500:37:23
96KazimierzGoczyński23MTKKF Kubuś SierpcM60500:55:41tkkf00:18:5300:37:22
97PiotrWiejak60M6. KilometrM161600:56:3700:19:1600:38:13
98PawełMaciszewski93MM303300:56:5000:18:0700:37:29
99DanutaKozłowska119KK60200:57:18sierpc00:19:4600:38:36
100DorotaGadzińska114KSPARTA SIERPCK16700:57:2900:18:1000:38:02
101AlicjaMądra116KK16800:57:3600:19:4600:39:03
102RyszardWisniewski62MTKKFM60600:58:21tkkf00:19:4500:39:03
103MichałGadomski19MM161700:58:48sierpc00:19:5500:39:28
104EmiliaStawska54KgRUNwald team PoznańK301100:59:3600:19:4600:39:18
105GrzegorzWiesiołek61MM401301:00:4800:19:1500:39:28
106AndrzejPogorzelski51MM501301:02:0200:20:0300:40:34
107MonikaMaciejewska76KK16901:05:0100:20:3600:42:48
108AleksandraGłowacka20KWieliszew Heron TeamK40301:05:1600:42:4901:05:16
109KrzysztofJędrzejewski0MM401401:07:101900-01-01 00:00:001900-01-01 00:00:00
110ZbigniewJeziórski112MM60701:18:4400:25:4800:51:19
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć