MTZ BHP Bieg Gregorioviusa z Bankiem Spółdzielczym - Wyniki
2015.10.03 12:00

Wybierz wyniki:

Wyświetlane wyniki: LIVE!
MiejsceImięNazwiskoNumerPłećKlubCzas BruttoCzas Netto
1MariuszPawłowski217MKURZĘTNIK BIEGA00:33:4000:33:40
2MichałMisiewicz115Msklepbiegowy.com00:33:5200:33:52
3DawidWorobiec193M00:34:0100:34:01
4Paweł Pszczółkowski141MPszczółkowski Team00:34:0500:34:05
5MariuszDembowski25M00:34:0700:34:06
6DanielMikielski108MTeam Kopeć00:34:1600:34:15
7KrzysztofSulewski229MSerduszko Team Ełk00:34:2900:34:28
8TomaszJedraszek49MTeam Kopec00:35:1700:35:16
9MateuszKrawiecki230MLubawa Kocha Biegać00:35:2800:35:28
10MarcinNiepsuj121MJW 353700:35:3900:35:38
11RafałWiśniewski186MPszczółkowski Team00:35:5400:35:54
12MaciejMyszkiewicz118MTeam Kopeć00:36:4100:36:40
13PiotrKamiński57MTeam Kopec00:36:4900:36:48
14AleksandraLisowska89KAZS UWM OLSZTYN00:36:4900:36:49
15TomaszLipiec238MLIPIEC RUNNING TEAM00:37:1300:37:12
16MartynaKonarzewska232KUKS MOSIR DZIAŁDOWO00:38:0200:38:01
17PrzemysławOpała123MAKS Polonia Warszawa00:38:0700:38:06
18ZbigniewBartkowski4M00:38:1700:38:16
19SzymonLipiński86MPszczółkowski Team00:38:2700:38:26
20TomaszKowalewski70MPszczółkowski Team00:38:3100:38:30
21Robert Najdzion 119MAKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com00:39:1800:39:16
22RadosławGórski41MLubawa Kocha Biegać00:39:2000:39:17
23MariolaSudzińska234K00:39:2500:39:21
24DariuszSkoneczny154MAKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com00:39:3100:39:25
25PiotrCzaplicki19MFree Runners00:39:3000:39:27
26MarekRuciński147MVEL-DĄBRÓWNO00:39:4600:39:41
27BarbaraBączek-Motała8KWawel Kraków00:39:4300:39:42
28PiotrBiałek11M3 BRO00:40:1800:40:18
29BogusławKulesza76MAKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com00:40:2500:40:23
30ŁukaszDuchnowski30MSerduszko Team Ełk00:40:3000:40:30
31AdamSzok165M00:40:3400:40:31
32RafałMilewski113MSerduszko Team Ełk00:40:3500:40:35
33MarcinZarębski200MAKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com00:40:4000:40:39
34TadeuszPiątkowski128MKurzętnik Biega00:40:4300:40:41
35DorotaPawłowska218KKURZĘTNIK BIEGA00:41:0800:41:07
36Andrzej Zieja202MSkazani na sukces00:41:2300:41:18
37Marcin Czarnecki20M00:41:3700:41:28
38TomaszBudniak14MKB TKKF Promyk Ciechanów00:41:4200:41:38
39SebastianSzarmacher241M00:41:4900:41:46
40MarcelBestvater 9MTeam Kopeć00:42:0800:42:05
41PawełŻmijewski210MHeinz Team00:42:2500:42:15
42PawełJabłoński46MNidzica Biega00:42:4000:42:35
43ZbigniewZałęcki199MTeam Kopeć00:42:5300:42:48
4420400:42:5800:42:52
45AdamWejknis181MAKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com00:42:5700:42:54
46JacekProkop139MBiegam U KOLESI00:43:0200:42:56
47MariuszGutmański43MTeam Kopeć00:43:0700:43:01
48Kamil Olszewski122MNidzica Biega00:43:0400:43:02
49DominikZieliński208MNidzica Biega00:43:0900:43:03
50EwaLisek88KNidzica Biega00:43:0900:43:07
51RafałSzulc166MKocham Ewę00:43:1400:43:08
52TomekPłodzicki137MIŁAWA BIEGA00:43:1600:43:10
53KrzysztofOsełkowski124M00:43:1400:43:10
54MarcinWolff190M00:43:2200:43:13
55JanuszLimberger84MSerduszko Team Ełk00:43:1700:43:15
56GrzegorzSuchowiecki159M00:43:2200:43:21
57Andrzej Dolat26MB.A.J.M. Sport00:43:2400:43:23
58MariuszCiesielski17MTeam Bez Nazwy / KW Olsztyn00:43:2800:43:25
59EmiliaWołyniec192Krowerysportowy.pl00:43:2900:43:28
60LeonMederski102M00:43:4200:43:31
61WojciechWobolewicz187MTeam Kopeć00:43:3900:43:31
62ArturZajączkowski198M00:43:4600:43:35
63MarekMaculewicz94MNidzica Biega00:43:4600:43:41
64SebastianKosiorek68MSerduszko Team Ełk00:44:0700:43:55
65WiesławTrzciński172M00:44:0300:43:57
66RyszardMarut101M00:44:0100:43:58
67JarosławDrząszcz29MNidzica Biega00:44:0500:44:01
68BeataGawrońska37KAKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com00:44:1000:44:05
69MarcinLisek87MNidzica Biega00:44:0800:44:05
70TomaszHermann45MTeam Bez Nazwy / KW Olsztyn00:44:1300:44:09
71PiotrKrzywieński72MNidzica Biega00:44:1500:44:10
72PiotrWojciechowski216M12tri.pl Drużyna Wilka00:44:2000:44:17
73AdrianSarol150M00:44:2800:44:25
74MariuszKozicki71MNidzica Biega00:44:3000:44:27
75BartoszZając197Makb LIZAK / Instytut Olsztyn00:44:3900:44:29
76PiotrJankowski48MRezerwowe Psy00:44:4400:44:40
77RafałMutke117M00:45:0100:44:55
78MarcinIdziak231MLUBAWA KOCHA BIEGAĆ00:45:0600:45:00
79ŁukaszWiśniewski185MRozbiegane Działdowo00:45:0400:45:03
80BartłomiejDzierzęcki33MNidzica Biega00:45:0700:45:05
81Miłosława Wasiak179KPszczółkowski Team00:45:1600:45:07
82AdrianKliniewski64MLubawa Kocha Biegać00:45:1600:45:13
83MirosławLicznerski83MLubawa Kocha Biegać00:45:2400:45:14
84Andrzej Marcjanik99MNidzica Biega00:45:1900:45:18
85AndrzejBorowski13M00:45:3200:45:22
86AnnaRomanowicz144K00:45:2900:45:23
87MariuszKuras77M00:45:2600:45:23
88MaciejFydrych36MNidzica Biega00:45:3300:45:30
89AleksandraWantowska178KTeam Kopeć00:45:3400:45:31
90DanielZieja201MSkazani na sukces00:45:4800:45:42
91AgataFilipowska35KTeam Kopeć00:45:4300:45:42
92Magdalena Zielińska205KTeam Kopeć00:45:4800:45:43
93TomaszZieliński207MTeam Kopeć00:45:4900:45:44
94JacekŻebrowski209M00:46:0100:45:47
95MarekMikielski109M00:45:5800:45:56
96JacekBrzuszczyński223M00:46:0900:46:03
97JerzyMaliszewski96MAKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com00:46:0700:46:04
98WitoldZagożdżon196MNidzica Biega00:46:1100:46:05
9916000:46:1900:46:13
100MartaWódkiewicz194KNidzica Biega00:46:2900:46:23
101Selena Popławska138KTeam Kopeć00:46:2500:46:24
102Daniel Pisarski135MNidzica Biega00:46:4800:46:39
103AnnaKiezik63K00:46:5400:46:46
104Krzysztof Wierzbowski 183MBiegam U KOLESI00:47:0700:46:59
105PrzemysławZieliński206MTeam Bez Nazwy / KW Olsztyn00:47:1100:47:02
106GabrielŁukaszewski93MBiegam U KOLESI00:47:2600:47:18
107WaldemarMederski103M00:47:2900:47:20
108GrzegorzKamiński56M00:47:4000:47:22
109WojciechKoszewski69MNidzica Biega00:47:3800:47:28
110KrzysztofKłosowski66M00:47:4200:47:35
111KarolMiłocki114M00:47:4800:47:36
112PiotrKrzyżaniak74M00:47:5200:47:46
113GrzegorzBaranowski3MNidzica Biega00:47:5200:47:51
114MariuszOsowiecki125MW BIEGU00:48:0000:47:55
115ArturSzczepkowski212MNIDZICA BIEGA00:48:1900:48:01
116MariuszBaut233MNIDZICA BIEGA00:48:2000:48:10
117PrzemysławPisarski240M00:48:2100:48:11
118BarbaraJeszko50KNidzica Biega00:48:2200:48:12
119RobertKaczorowski53MKACZOROWSKI TEAM00:48:3300:48:13
120Tomasz KrzysztofWolszczak191M-00:48:1700:48:15
121AndrzejDombkowki28MLubawa Kocha Biegać00:48:2800:48:15
122WiesławStasiukiewicz158MNidzica Biega00:48:2100:48:21
123MarcinSkibniewski153MNidzica Biega00:48:3700:48:23
124PawełDoliwka27MLubawa Kocha Biegać00:48:4100:48:28
125AndrzejKamiński55MTeam Kopeć00:48:5300:48:41
126DorotaKawka61KLubawa Kocha Biegać00:48:5600:48:42
127MałgorzataSochacka155K00:49:0800:48:59
128MartynaWilczewska184KBiegam U KOLESI00:49:1200:49:04
129KrzysztofKaweczyński60MTeam Kopeć00:49:2600:49:19
130PatrycjaKawałko219KTeam Kopeć00:49:2600:49:20
131MarcinGrzywiński237M00:49:4000:49:27
132DamianRzeszotarski221M00:49:4300:49:33
133Jan Kłos65MAKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com00:49:4800:49:38
134SławomirMichalczuk105MAKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com00:49:4800:49:39
135DorotaWrońska195KLubawa Kocha Biegać00:49:5700:49:43
136ZbigniewWojciechowski188M00:49:5600:49:46
137GrzegorzMisztal116MNidzica Biega00:50:0300:49:57
138PawelKurmin78M00:50:3800:50:28
139ArkadiuszPrusik140MNidzica Biega00:50:3300:50:31
140WojciechSzczepański162M00:50:4700:50:31
141MałgorzataKulesza75KAKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com00:50:5600:50:50
142MarekMajewski95M00:51:1600:51:11
143DanielDzierzęcki32MNidzica Biega00:51:2400:51:21
144LeszekMikuć111MBiegam dla przyjemności00:51:3500:51:27
145JarosławŁaszkowski92MPasłęka Team00:51:4700:51:33
146JanGrochowski42MTeam Jana00:51:5400:51:40
147StanisławBiałas10MZ biegiem Narwi00:51:5300:51:47
148KatarzynaLimberger85KSerduszko Team Ełk00:51:4900:51:48
149PatrykStańko157M00:52:0400:51:50
150LechLeszczyński81MNIEZRZESZONY00:52:1500:52:09
151KarolMalonek97M00:52:2400:52:11
152WawrzyniecSzejko236MKB TKKF PROMYK CIECHANÓW00:52:2100:52:12
153AndrzejPisarski134MIŁAWA BIEGA00:52:2800:52:15
154MariuszPielenc131MLubawa Kocha Biegać00:52:2500:52:16
155DanutaMikielska107K00:52:3100:52:19
156JoannaTomaszewska170KWTZ IŁAWA00:52:3400:52:21
157MichałTrzebiatowski173MWTZ IŁAWA00:52:3400:52:22
158PatrykTułodziecki174MBiegam U KOLESI00:52:3700:52:31
159BogdanSzczepuchowski164MNidzica Biega00:52:4600:52:35
160AnnaMikołajewska110K00:52:5600:52:50
161TomaszKozłowski222M00:53:2100:53:05
162MarcinMierczak106MTeam Bez Nazwy / KW Olsztyn00:53:2300:53:09
163LechRytwiński148MAKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com00:53:3200:53:16
164LeszekDecyk23MTeam Kopeć00:53:3500:53:19
165AndrzejBogucki12M00:53:3900:53:25
166IzabelaSiwczak152KKopeć Team00:53:5900:53:49
167BożenaRozentalska146KCrazy Runners Team Rybno 00:54:0700:53:55
168MonikaWdowiak180KNidzica Biega00:54:0100:53:58
169MałgorzataSieńko151KTeam Bez Nazwy / KW Olsztyn00:54:3200:54:18
170AgnieszkaWalerowicz176KLubawa Kocha Biegać00:54:5600:54:42
171AgnieszkaWierzbowska182KBiegam U KOLESI00:55:0100:54:52
172DariuszPielenc130M00:55:0200:54:53
173JerzySzymański167MDrwęca Nowe Miasto Lubawskie00:55:1400:54:57
174MonikaTuszyńska175KNowomieszczanie Lubią Bieganie00:55:1900:55:01
175AnnaZielińska235KTeam Kopeć00:55:2400:55:15
176JanJaniszewski214MBS Nidzica00:55:5300:55:32
177OlgaNaruszewicz120KTeam Bez Nazwy / KW Olsztyn00:55:4900:55:36
178KrzysztofLubaś91MNidzica Biega00:55:4500:55:37
179RobertRękawiecki143MTeam Bez Nazwy / KW Olsztyn / AKM Olsztyn / sklepbiegowy.com00:55:4700:55:37
180TomaszCiesielski239M00:56:0200:55:48
181JanAmbrożko1MAKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com00:56:0200:55:49
182ZbigniewPielenc129M00:55:5900:55:50
183BarbaraKosakowska-Szutkowska67KAKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com00:56:0600:55:50
184RenataMarcjanik98KNidzica Biega00:56:1800:56:08
185Andrzej Banach2Makb LIZAK / Instytut Olsztyn00:56:1900:56:10
186TomaszMaksymiak213M00:56:3200:56:19
187KarolinaRomanowska145KNidzica Biega00:56:3000:56:27
188Marcin Bartnikowski7M00:56:5000:56:38
189PiotrPuczel142MZI SQUAD00:57:1000:56:53
190AnnaWojdyła189KKW Olsztyn00:57:2400:57:10
191MirellaTrojanowska171K00:57:3100:57:12
192JakubPlizga136M00:57:3600:57:18
193EdytaDzido31KNidzica Biega00:57:2100:57:20
194RyszardKaczorowski54MKACZOROWSKI TEAM00:57:4800:57:27
195DawidKaczorowski52MKACZOROWSKI TEAM00:57:4900:57:28
196SylwiaDawidczyk22K00:57:4300:57:29
197JacekZielinski203MNidzica Biega00:58:2000:58:06
198CelinaKaszubska59KNidzica Biega00:58:1500:58:12
199Zuzanna Śliwka168KNidzica Biega00:58:2800:58:25
200KatarzynaSuprunowicz-Plizga220K00:59:1800:59:05
201ZygmuntSadowski149MKlub Biegacza Mrągowo00:59:2100:59:12
202EwelinaCichoń16K00:59:2800:59:16
203RomanLeszczyński82Mso-biebie-gam00:59:3400:59:20
204PiotrGuzowski44MWTZ IŁAWA00:59:3000:59:21
205DorotaBudzińska 15KBiegam U KOLESI01:00:1501:00:09
206NataliaDawidczyk21K01:00:4901:00:36
207AleksandraPolakowska242K01:00:5001:00:36
208JoannaGąsiorek38K01:01:1001:01:00
209TomaszOstaszewski126MZI SQUAD01:01:2701:01:10
210MiroslawPikoluk133M01:01:2801:01:15
211JanBartkowski5MNidzica Biega01:01:5401:01:41
212WojciechŻulczyk211MNidzica Biega01:02:0001:01:43
213KatarzynaKarpińska58KNidzica Biega01:02:2501:02:20
214MarekMariański100M01:02:4301:02:30
215StefanKurdyła224MAKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com01:02:5601:02:39
216DanutaPikoluk132K01:03:0201:02:50
217DorotaGierz39KTeam Bez Nazwy / KW Olsztyn01:07:1301:07:03
218JoannaPędziwiatr127KPszczółkowski Team01:07:3901:07:22
219PawełWalinowicz177MZI SQUAD01:07:3901:07:23
220KonradKanidel228M01:09:0001:08:51
221KatarzynaKlajbor227K01:09:0001:08:52
222OlgaBartnikowska6KOMT TEAM01:09:5701:09:45
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć