I Olsztyński Bieg Niepodległości - Lista uczestników
2017.11.11 11:11

442 / 445 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Cezary Sak 1985 KTMŁ Kętrzyn
2 Katarzyna Grzegorzewska 1986 #teamAnia Biesal
3 Sławomir Piechota 1981 KG Team Olsztyn
4 Krzysztof Domka 1983 Rezerwowe Psy Iława
5 Marta Gajewska 1984 Olsztyn
6 Paweł Kurmin 1987 Free Runners Olsztyn
7 Jerzy Wróblewski 1984 Drużyna Odwróconego Okręgu Olsztyn
8 Szymon Chomicki 1975 DRUŻYNA SZPIKU/Architectus Pracownia Projektowa Olsztyn
9 Małgorzata Makowska 1985 Są Wolniejsi Olsztyn
10 Maciej Nowocień 1990 Mragowo
11 Szymon Kononowicz 1984 Bartoszyce
12 Iwona Radziewicz 1982 Olsztyn
13 Piotr Bronakowski 1979 PersonalTriathlon.pl / no-tax.olsztyn.pl Olsztyn
14 Joanna Stachowicz 1984 Olsztyn
15 Marcin Rączka 1985 Sport Team Bijou Gdynia
16 Benedykt Kwaśniewski 1955 Olsztyn
17 Anna Urbanowicz 1985 Olsztyn
18 Justyna Wrażeń 1988 Olsztyn
19 Danuta Milczarek 1973 Pszczółkowski Team Olsztyn
20 Paweł Jurkiewicz 1978 Olsztyn
21 Paweł Szliwiński 1985 Pieniężno
22 Piotr Wojciechowski 1987 Druzyna Wilka Olsztyn
23 Monika Wilczewska 1984 Olsztyn
24 Joanna Smolaga 1975 Olsztyn
25 Tomasz Siemiątkowski 1994 Olsztyn
26 Ryszard Milczarek 1973 Pszczółkowski Team Olsztyn
27 Aleksandra Olszewska 1983 Olsztyn
28 Piotr Juszczyk 1984 Olsztyn
29 Łukasz Szymański 1979 PersonalTriathlon.pl / no-tax.olsztyn.pl Olsztyn
30 Andrzej Banach 1989 Lecimy Tutej Pisz-Olsztyn Olsztyn
31 Katarzyna Piecha-Śmieszna 1985 Olsztyn
32 Paweł Domozych 1982 Xx
33 Błażej Żarczyński 1986 Free Runners Uzdowo
34 Monika Nowak 1986 Pisz
35 Marcin Śmieszny 1983 Olsztyn
36 Katarzyna Bochniak 1986 Olsztyn
37 Anna Podlewska 1980 Olsztyn
38 Przemysław Kozak 1980 Pszczółkowski Team Olsztyn
39 Agnieszka Trojnar 1965 Biegam Bo Lubię Ostrołęka Ostrołęka
40 Arkadiusz Sakowski 1984 Olsztyn
41 Anna Bojarska 1979 Olsztyn
42 Tomasz Wiszniewski 1977 Biegam Bo Lubię Ostrołęka Ostróda
43 Joanna Meller 1979 Dywity
44 Wojciech Meller 1978 Dywity
45 Kamil Burda 1982 Sorkwity
46 Krzysztof Olszański 1984 Lidzbark Warmiński
47 Mariusz Jaworski 1990 Nidzica Biega Nidzica
48 Adam Olszewski 1993 Jeziorany
49 Bogdan Sowiński 1962 Nidzica Biega Nidzica
50 Cezary Borko 1973 Najmowicz Triathlon Olsztyn
51 Robert Nikolajuk 1982 Olsztyn
52 Karolina Daszuta 1988 BRBK - biegli w podatkach Jaroty
53 Daniel Mitkowski 1975 AKM Olsztyn / sklepbiegowy.com Olsztyn
54 Paweł Mikielski 1983 Olsztyn
55 Ireneusz Ławrynowicz 1976 Przem-Gri Olsztyn
56 Emilia Kosacka 1982 Olsztyn
57 Tomasz Chudzik 1980 Olsztyn
58 Paweł Zabielski 1991 Łęgajny
59 Michał Ziółkiewicz 1974 Olsztyn
60 Rafał Turek 1972 Fundacja Przyszłość dla Dzieci Olsztyn
61 Łukasz Pląsek 1984 SRTG-Olsztyn Olsztyn
62 Robert Najdzion 1976 AKM OLSZTYN /sklepbiegowy.com Olsztyn
63 Artur Kamiński 1980 Olsztyn
64 Jarosław Kopyść 1976 Pszczółkowski Team Olsztyn
65 Robert Głowacki 1974 Olsztyn
66 Marek Kotowski 1983 Olsztyn
67 Marek Majewski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
68 Diana Płucienniczak 1986 PersonalTriathlon.pl / no-tax.olsztyn.pl Olsztyn
69 Paweł Świętosławski 1981 Polpharma RunTeam Olsztyn
70 Joanna Rajkiewicz 1987 Olsztyn
71 Jacek Płucienniczak 1985 Olsztyn
72 Joanna Szablińska 1989 Tri NEGU Ostróda
73 Jarosław Białek 1974 Olsztyn
74 Rafał Nojman 1984 Są Wolniejsi Dobre Miasto
75 Barbara Kosakowska-Szutkowska 1955 AKM Olsztyn Olsztyn
76 Alina Awiżeń 1983 Olsztyn
77 Robert Buchowski 1968 Dywity
78 Joanna Hartwig 1984 Olsztyn
79 Piotr Antochów 1974 Olsztyn
80 Jerzy-Piotr Gajewski 1964 GAJÓWKA Olsztyn
81 Barbara Gajewska 1964 GAJÓWKA Olsztyn
82 Magdalena Sobiech 1994 Olsztyn
83 Katarzyna Moroz 1978 Olsztyn
84 Ireneusz Kapała 1975 Olsztyn
85 Karol Chotyniec 1981 Olsztyn
86 Sylwia Kotowska 1984 Olsztyn
87 Aleksandra Sidorowicz 1975 Orneta
88 Maciej Rypiński 1980 4 W-MBOT Olsztyn
89 Agnieszka Gilan 1978 Mrągowo
90 Michał Zaremba 1985 Sport Team Bijou Bartoszyce
91 Marta Bombała 2000 Milejewo
92 Agnieszka Kryńska Pliszka 1981 Klub Biegacza Mrągowo Mrągowo
93 Marek Grabowski 1965 Budimex Olsztyn
94 Edyta Kunda 1980 Team Bez Nazwy / KW Olsztyn Łupstych
95 Wojciech Wdowiak 1973 Olsztyn
96 Bartłomiej Gałgowski 1987 Olsztyn
97 Kacper Dutkowski 2000 Gutkowo
98 Adam Licki 1988 Olsztyn
99 Jan Herman 1978 Xx
100 Paulina Grams 1988 Olsztyn
101 Magdalena Trzeciak 1995 AZS UWM OLSZTYN Olsztyn
102 Gabriel Bodek 1972 AKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com Brąswałd
103 Andrzej Pilski 1949 Barefoot Runners Society UK Frombork
104 Mariusz Gleba 1987 Free Runners Olsztyn
105 Michał Zawlik 1973 Olsztyn
106 Dariusz Kalbarczyk 1970 Barczewo
107 Grzegorz Moszczyński 1976 Olsztyn
108 Żaneta Juszczyk 1988 Olsztyn
109 Izabela Grądzka 1981 BSB Barczewo Biega Barczewo
110 Weronika Dudek 1984 Olsztyn
111 Justyna Choromańska 1991 Olsztyn
112 Weronika Folmer 1999 Grydziądz
113 Bogusław Tomaszewski 1979 Team OLI Olsztyn
114 Karolina Szymańska 1995 KatoTechno Olsztyn
115 Paweł Opiela 1990 KatoTechno Olsztyn
116 Natalia Jaje 1992 KatoTechno Olsztyn
117 Mariusz Ciesielski 1965 TBN -KW Olsztyn Olsztyn
118 Joanna Kozłowska-Urban 1980 BRBK - biegli w podatkach Olsztyn
119 Rafal Szewczyk 1974 Olsztyn
120 Daniel Godlewski 1975 AKM Olimp Olsztyn/sklep biegowy.com Olsztyn
121 Lidia Długosz 1965 Klub Biegacza Mrągowo Mrągowo
122 Paweł Ośko 1995 Olsztyn
123 Ania Lendzian 1974 Olsztyn
124 Marta Szczepkowski 1985 KG Team Olsztyn
125 Krzysztof Zdun 1980 Olsztyn
126 Adam Wejknis 1977 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com Olsztyn
127 Amelia Kowalska 1972 Ostróda Runners Ostróda
128 Joanna Ciokalska 1991 Free Runners Olsztyn
129 Izabela Mańkowska-Salik 1978 TEMPOO Olsztyn
130 Aneta Roman 1988 RUN&FUN WIELBARK Wielbark
131 Jarosław Rybiński 1976 Olsztyn
132 Bogdan Szczepański 1965 Kozłowo
133 Daniel Puszkiewicz 1988 Olsztyn
134 Kamil Głogowski 1987 Ostróda
135 Dorota Szymków 1989 Olsztyn
136 Grzegorz Kuźnicki 1978 Olsztyn
137 Anna Szymków 1988 Olsztyn
138 Natalia Ciechanowicz 1989 Olsztyn
139 Joanna Juszczyk 1985 Olsztyn
140 Andrzej Kamiński 1976 AKM OLSZTYN /sklepbiegowy.com Olsztyn
141 Tomasz Krzysztof Wolszczak 1957 Maróz
142 Agnieszka Karasińska 1979 Olsztyn
143 Monika Pieślak 1991 Xx
144 Tomasz Podlewski 1978 Olsztyn
145 Mirosław Ośko 1988 Olsztyn
146 Maciej Cynta 1989 Olsztyn
147 Andrzej Leśny 1979 Mont Blanc Team Olsztyn
148 Janusz Mrozowski 1981 Barczewo
149 Paweł Stempiński 1977 Olsztyn
150 Jacek Nadulski 1979 Team Kopeć Olsztyn
151 Karol Milewski 1982 Lidzbark Warmiński
152 Izabela Milewska 1983 Lidzbark Warmiński
153 Dorota Śliwczyńska 1992 Bartoszyce
154 Joanna Markowicz 1992 Morąg
155 Mariusz Mędroń 1993 Morąg
156 Paweł Gnyszka 1994 KatoTechno Olsztyn
157 Wojciech Sienkiewicz 1959 Olsztyn
158 Kinga Kuczyńska 1985 Mrągowo
159 Kamil Kryspowicki 1985 Olsztyn
160 Jan Kłos 1964 URWIS BIEGA Olsztyn
161 Beata Moczulska 1978 Olsztyn
162 Patryk Ratajczak 1990 Olsztyn
163 Jakub Plizga 1985 Olsztyn
164 Marcin Staśkiewicz 1981 PersonalTriathlon.pl/Tri NEGU Jaroty
165 Sławomir Żarejko 1972 Salka Fit 4Team Barczewo
166 Katarzyna Suprunowicz-Plizga 1987 Olsztyn
167 Hubert Mildner 1979 Najmowicz Triathlon / Tri NEGU Olsztyn
168 Marcin Siudej 1984 Dąbrowski Team Mrągowo
169 Paweł Kupibida 1982 4 W-MBOT Olsztyn
170 Andrzej Kowalczyk 1961 Druzyna Wilka Olsztyn
171 Marta Kozłowska 1979 MPEC OLSZTYN Olsztyn
172 Tomasz Kozłowski 1977 MPEC OLSZTYN Olsztyn
173 Katarzyna Kurcewicz 1982 Olsztyn
174 Andrzej Stolarski 1959 MPEC OLSZTYN Olsztyn
175 Artur Trochimowicz 1961 AKB GIMNAZJUM 1-SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM Szczytno
176 Ryszard Kuczkowski 1966 Drużyna Wilka Kieźliny
177 Wioleta Zagulska 1987 Olsztyn
178 Arkadiusz Stępień 1969 Olsztyn
179 Andrzej Krawczuk 1957 Żegluga Gdańska Pływa i Biega Gdańsk
180 Marzena Matlewska 1970 Żegluga Gdańska Pływa i Biega Elbląg
181 Emilia Kutnicka 1967 Akademia Kolarstwa Olsztyn Olsztyn
182 Aleksandra Zapolska 1986 Olsztyn
183 Eliza Matwiejczuk 1983 Olsztyn
184 Sebastian Kruszczyński 1980 Olsztyn
185 Krzysztof Jabłoński 1976 Wdowiak@friends Olsztyn
186 Monika Rogozińska 1986 /BBL Olsztyn Olsztyn
187 Radek Kramek 1978 Olsztyn- Jaroty
188 Robert Pożarski 1980 Olsztyn
189 Marcin Onufrejuk 1994 AŚNAEBAEM Górowo Iławeckie
190 Katarzyna Grzesik 1993 KKP Stomianki Olsztyn Olsztyn
191 Bogdan Andruszkiewicz 1953 AKM Olsztyn / sklepbiegowy.com Olsztyn
192 Rafał Milewski 1989 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Orzysz
193 Piotr Zagulski 1987 9 warmiński Pułk Rozpoznawczy Olsztyn
194 Marcin Dębowski 1976 IKS Atak Elbląg Olsztyn
195 Ireneusz Tarasiewicz 1959 Olsztyn
196 Rafał Woźniak 1985 Szczytno
197 Jarosław Jarosz 1957 Bartoszyce
198 Paweł Dąbrowski 1974 MPEC OLSZTYN Olsztyn
199 Anna Kiezik 1982 Skazani na sukces Olsztyn
200 Jarosław Szostek 1958 /BBL Olsztyn Olsztyn
201 Krzysztof Korzeniecki 1981 Olsztyn
202 Mateusz Dąbrowski 1994 Szczeciniak
203 Marcin Jan Foks 1995 Barczewo
204 Krzysztof Pietkiewicz 1973 Pszczółkowski Team Olsztyn
205 Julita Ninard 1981 FEEME Ełk
206 Magdalena Giżyńska 1974 Bartążek
207 Aleksandra Jagieła 1997 MPEC OLSZTYN Olsztyn
208 Konrad Nowak 1973 MPEC OLSZTYN Olsztyn
209 Ewa Wiech 1970 Klebar Wielki
210 Roman Wiech 1970 Klebark Wielki
211 Łukasz Rusanowski 1987 Jaroty
212 Wojciech Malinowski 1985 AKB Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
213 Arek Friedrich 1978 TRI NEGU/ ADIAM Olsztyn
214 Jerzy Kuczkowski 1956 KB Ożarów Mazowiecki Biega Ożarów Mazowiecki
215 Grzegorz Zdunek 1990 Olsztyn
216 Katarzyna Przybyłowska 1990 Tygryski Szczytno
217 Mateusz Jeziorski 1991 Tygryski Łukta
218 Łukasz Salik 1978 Olsztyn
219 Mateusz Czyż 1990 Rozogi
220 Jerzy Szynkowski 1966 Klub Biegacza Mrągowo Mrągowo
221 Przemysław Nowakowski 1995 Olsztynek
222 Krzysztof Błachewicz 1976 Iława
223 Krzysztof Zajczyk 1986 SF4team Barczewo
224 Zygmunt Sadowski 1950 Klub Biegacza Mrągowo Mrągowo
225 Radosław Dyro 1984 Olsztyn
226 Mariusz Pawłowski 1979 Lesna Track Olsztyn Olsztyn
227 Adam Pstrągowski 1970 Olsztyn
228 Janusz Kosowski 1952 AKM OLSZTYN /sklepbiegowy.com Olsztyn
229 Marcin Zapolski 1979 Olsztyn
230 Leszek Decyk 1953 Team Kopeć Stawiguda
231 Adam Sędrowski 1994 Lidzbark Warmiński
232 Dawid Bielski 1981 Szczytno
233 Małgorzata Turalska 1965 Nutripol Olsztyn
234 Piotr Wasilewski 1968 Olsztyn
235 Marta Pukacka 1996 Łupice
236 Łukasz Kostyra 1983 Mont Blanc Team Jaroty
237 Dariusz Balcerak 1982 Olsztyn
238 Adam Ośko 1978 Olsztyn
239 Katarzyna Kwaśniewska 1988 Dobremiasto
240 Marek Wróbel 1980 Olsztyn
241 Michał Cichocki 1979 #SRTG Olsztyn Olsztyn
242 Stanisław Brzozowski 1955 Prątniczanka Olsztyn
243 Artur Lidwin 1973 Olsztyn
244 Dominik Gołębiowski 1981 Salka Fit 4Team Barczewo
245 Michał Śmieszny 1985 Olsztyn
246 Zbigniew Jankowski 1982 Olsztyn
247 Joanna Jankowska 1984 Olsztyn
248 Piotr Łaszkowski 1976 K.S Wachlarz Łukta
249 Robert Puczel 1976 Runners Team Kętrzyn Kętrzyn
250 Natalia Karapuda 1984 Olsztyn
251 Maja Parzych 1992 Szczytno
252 Andrzej Dąbkowski 1973 Sport Team Bijou Wojciechy
253 Monika Dąbkowska 1976 Sport Team Bijou Wojciechy
254 Ewa Napierała 1962 Kawkowo Biega Jonkowo
255 Jacek Pajek 1974 Olsztyn
256 Zdzisław Kalinowski 1944 AKM Olimp Olsztyn/sklep biegowy.com Olsztyn
257 Przemek Lisowski 1976 CTMiR Olsztyn
258 Marcin Dublaszewski 1978 Olsztyn
259 Dariusz Krotoszyński 1969 Olsztyn
260 Maciej Jankowski 1991 Olsztyn
261 Daniel Ciulak 1982 Finisz Morąg Łukta
262 Grzegorz Kwakszys 1980 Bartoszyce
263 Wioletta Nadziak 1974 Finisz Morąg Morąg
264 Joanna Dutkiewicz 1987 Ostróda
265 Małgorzata Zielaskiewicz 1990 Olsztyn
266 Marcin Marcinkiewicz 1971 Sząbruk
267 Damian Olszak 1998 MPEC OLSZTYN Olsztyn
268 Jarosław Rowicki 1975 Finisz Morąg Morąg
269 Grzegorz Orłowski 1981 Mont Blanc Team Olsztyn
270 Jacek Smolis 1987 Biskupiec Biega Biskupiec
271 Cezary Siepioła 1979 Finisz Morąg Morąg
272 Anna Chromińska 1995 Krosino
273 Irek Białobrzewski 1964 Olsztyn
274 Grzegorz Rutkowski 1983 Libro Cycling Team Olsztyn
275 Rafał Sierzputowski 1982 MPEC OLSZTYN Olsztyn
276 Kamila Burcon 1983 Lubomino
277 Patryk Burcon 1989 Lubomino
278 Krzysztof Filipiak 1977 Stawiguda
279 Maciej Małkowski 1986 Ruciane Nida
280 Monika Zelnio 1988 Ruciane Nida
281 Marek Długosz 1962 Klub Biegacza Mrągowo Mrągowo
282 Wiesław Zalewski 1963 Mrągowo
283 Tomasz Lipka 1972 Ostróda
284 Agata Lewalska-Konstanty 1976 Szczytno
285 Paweł Rutkowski 1979 PersonalTriathlon.pl Olsztyn
286 Grzegorz Kalman 1982 Biskupiec Biega Biskupiec
287 Joanna Orbik 1985 Olsztyn
288 Dariusz Kotowski 1967 Olszyny
289 Hubert Kotowski 2000 Olszyny
290 Katarzyna Chyżewska 1980 Xx
291 Małgorzata Baryła 1993 Free Runners Olsztyn
292 Robert Durski 1974 Olsztyn
293 Julia Durska 2000 Olsztyn
294 Sławomir Kaliski 1988 Oxyburn Polska Olsztyn
295 Łukasz Zubkiewicz 1986 JAĆWING PŁASKA Płaska
296 Zbigniew Mokrzycki 1973 Olsztyn
297 Adam Filipczuk 1978 Olsztyn
298 Sebastian Wodniak 1979 Olsztyn
299 Paweł Zajączkowski 1972 Barczewo
300 Paweł Welanc 1975 Olsztyn
301 Stanisław Zapadka 1955 Klub Biegacza Mrągowo Mrągowo
302 Sylwia Nosewicz 1984 BSB Barczewo Biega Barczewo
303 Małgorzata Saczuk 1972 BSB Barczewo Biega Barczewo
304 Ewelina Napierska 1990 BSB Barczewo Biega Próle
305 Andrzej Rudziński 1974 Młynago Jonkowo
306 Anna Kurczycka 1978 Szwagier! Poczekaj... Olsztyn
307 Michał Kurczycki 1979 Szwagier! Poczekaj... /Waniewski Coaching Olsztyn
308 Aleksandra Śmiałek 1984 Olsztyn
309 Luiza Czyrko 1983 Team Kopeć Olsztyn
310 Maciej Jastrzębski 1979 Olsztyn
311 Krzysztof Drews 1973 Bartoszyce
312 Jacek Rzosiński 1986 Mrągowo
313 Elwira Deptuła 1994 Szczytno
314 Dariusz Prokopczuk 1986 MPEC OLSZTYN Olsztyn
315 Marcin Gędzior 1982 Olsztyn
316 Emilia Wołyniec 1983 Najmowicz Triathlon / rowerysportowy.pl Gołdap
317 Damian Bakun 1986 Olsztyn
318 Kamil Kaczyński 1977 Finisz Morąg Morąg
319 Artur Bryła 1971 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana Bartoszyce
320 Izabela Łowicka-Bryła 1971 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana Bartoszyce
321 Jacek Czechowski 1971 Olszty
322 Radoslaw Groszewski29 1976 rowerysportowy.pl / Najmowicz Triathlon Olsztyn
323 Klaudia Knap 1987 #SRTG Olsztyn Olsztyn
324 Róża Harenda 1998 Żary
325 Ryszard Oborski 1974 Mrągowo
326 Paulina Czerwińska 1986 Olsztyn
327 Katarzyna Białecka 1983 BSB Barczewo Biega Barczewo
328 Roman Dąbkowski 1982 Szczytno
329 Martyna Pańkowska 1987 Olsztyn
330 Kamila Ostrowska 1987 BSB Barczewo Biega Barczewo
331 Damian Węglarz 22 1985 BSB Barczewo Biega Barczewo
332 Beata Pronobis 1970 BSB Barczewo Biega Barczewo
333 Szymon Kurdynowski 1981 Zalesie
334 Kamila Awizen 1981 Purda
335 Jerzy Żukowski 1976 Free Runners Olsztyn
336 Zbyszek Dzięgielewski 1960 Ryn
337 Marcin Świerzko 1980 Olsztyn
338 Wojciech Kiszła 1989 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Wydminy
339 Jarosław Śliwczyński 1984 Pszczółkowski Team Olsztyn
340 Alicja Woroniec 1981 Team Kopeć Lidzbark Warmiński
341 Janusz Zajczyk 1973 Salka Fit 4Team Barczewo
342 Grzegorz Niski 1978 Olsztyn
343 Małgorzata Świder 1985 Olsztyn
344 Janusz Lis 1971 Olsztyn
345 Maciej Dąbrowski 1994 Młynago Giedajty
346 Paweł Witkiewicz 1981 Olsztyn
347 Monika Krawczuk 1988 Żegluga Gdańska Pływa i Biega Gdańsk
348 Jolanta Gaszyk 1984 Olsztyn
349 Alicja Chyła 1987 Olsztyn
350 Arkadiusz Makuch 1985 Olsztyn
351 Krzysztof Śmieciński 1973 Sójka Olsztyn
352 Agnieszka Rogulska-Słomińska 1978 Agiz Team Olsztyn
353 Kinga Klimiuk 1990 Olsztyn
354 Jessica Dziedzic 1995 Szczytno
355 Kamila Giedzicz 1986 JAĆWING PŁASKA Olsztyn
356 Marcin Klemt 1978 Olsztyn
357 Kamil Sapeta 1971 Gryźliny
358 Agata Truskolawska 1977 KS NEONET Olsztyn
359 Agnieszka Mączka 1975 CrossBoxFit Kętrzyn Kętrzyn
360 Anna Parwicka 1983 Kętrzyn
361 Paweł Rogowski 1980 Olsztyn
362 Hanna Ciesla 1978 Olsztynek
363 Krzysztof Sumicki 1981 Barczewo
364 Tomasz Kozłowski 1979 Barczewo
365 Paweł Kujawa 1983 Biskupiec
366 Krzysztof Dmowski 1979 Olsztyn
367 Patrycja Kościesza 1994 Młynago Olsztyn
368 Andrzej Sadowski 1984 PandaMarketingPL Olsztyn
369 Witek Majewski 1969 Chotomów
370 Monika Danelska 1984 OSTRÓDA Ostróda
371 Robert Rękawiecki 1974 URWIS BIEGA Olsztyn
372 Krzysztof Brągiel 1987 Road to PB Kędzierzyn-Koźle
373 Kamil Nalewajk 1991 Olsztyn
374 Łukasz Michałkiewicz 1984 Rezerwowe Psy Gdańsk
375 Krystian Bębnowski 1987 Olsztyn
376 Damian Kiczor 1985 Olsztyn
377 Łukasz Wójtowicz 1995 Olsztyn
378 Renata Wożniak 1969 Olsztyn
379 Marcin Koryciński 1988 Siedlce
380 Rafał Chlewiński 1975 Kętrzyn
381 Zuzanna Śliwka 2001 Nidzica Biega Nidzica
382 Krystian Łabuć 1981 Olsztyn
383 Dariusz Poliński 1966 KS NEONET Radostowo
384 Przemysław Kowalewski 1978 ELEKTRYK Team Ostróda
385 Aleksandra Moszczyńska 1999 Olsztyn
386 Wiesław Komoszewski 1977 Region Wsparcia Teleinformatycznego Olsztyn
387 Piotr Wiśniewski 1996 Szczycieński Klub Kyokushin Karate Inowrocław
388 Eugeniusz Bacławski 1952 MPEC OLSZTYN Olsztyn
389 Sebastian Stochaj 1995 Szczytno
390 Tomasz Woźniak 1987 Olsztyn
391 Artur Kocięcki 1987 Olsztyn
392 Przemysław Flaga 1983 URWIS BIEGA Barczewo
393 Brygida Nalepa 1994 Padew Narodowa
394 Kamil Groszewski 1998 Najmowicz Triathlon / rowerysportowy.pl Olsztyn
395 Karolina Kaźmierczak 1988 Nidzica Biega Nidzica
396 Piotr Kościesza 1986 Tri NEGU Olsztyn
397 Dorota Pawłowska 1980 Kurzętnik Biega Marzęcice
398 Jan Zawrotny 1962 Klub Biegacza Mrągowo Mragowo
399 Maciej Szwajcak 1995 Sieradz
400 Kamil Oszczęda 2001 Nidzica Biega Nidzica
401 Jerzy Laszczak 1961 Olsztyn
402 Łukasz Szramowski 1984 Barczewo Biega Barczewo
403 Kasia Zieja 1981 Skazani na sukces Olsztyn
404 Andrzej Zieja 1979 Skazani na sukces Olsztyn
405 Michał Sokołowski 1990 heron wieliszew Olsztyn
406 Edyta Skrocka 1991 Olsztyn
407 Andrzej Szot 1978 Wdowiak@friends Bartąg
408 Krzysztof Langowski 1977 Morąg
409 Marcin Waszkiewicz 1983 Druzyna Wilka Olsztyn
410 Miłosława Wasiak 1991 Pszczółkowski Team Olsztyn
411 Mirek Cygan 1982 Miras team Olsztyn
412 Tomasz Wiśniewski 1972 Olsztyn
413 Ireneusz Romańczyk 1970 Olsztyn
414 Łukasz Wajszczyk 1979 Olsztyn
415 Michał Brzozowski 1993 wataha Cioci Basi Olsztyn
416 Aleksandra Pulawska 1990 Olsztyn
417 Kamil Frąckowiak 1981 Mont Blanc Team Olsztyn
418 Sylwester Paluch 2001 Dywity
419 Sebastian Witczak 1984 Mont Blanc Team Olsztyn
420 Justyna Gniewek 1996 Rumia
421 Wioleta Wilk 1995 Szkotowo
422 Paweł Kurzyński 1990 RBM 3city Gdańsk
423 Stanisław Guzowski 1973 Compensa Olsztyn
424 Marta Wisniewska 1981 Naterki
425 Jakub Banaszek 1982 Ryn
426 Szymon Pieńkowski 2001 Ryn
427 Waldemar Król 1969 Olsztyn
428 Anna Połowianiuk 1995 Dzikie Życie RunTeam Barczewo
429 Marcin Anders 1979 Olsztyn
430 Jan Połowianiuk 1964 Olsztyn
431 Krzysztof Michalak 1981 KORADO TIR Ostróda
432 Dariusz Sarbiewski 1974 Bartąg
433 Anna Mierzejewska 1985 Olsztyn
434 Marcin Kosin 1983 Barczewo
435 Bartłomiej Kowalski 1981 Olsztyn
436 Asia Fiedorowicz 1993 Klepacze
437 Tomasz Łazicki 1987 Olsztyn
438 Agnieszka Lankowska-Klemt 1981 URWIS BIEGA Olsztyn
439 Krystian Jabłonka 1981 URWIS BIEGA Olsztyn
440 Marta Woźniak 1985 Olsztyńskie Centrum Medycyny i Sportu Personal Trainers Olsztyn
441 Kacper Więczkowski 2001 Kolno
442 Katarzyna Wiśniewska 1971 Indywidualistka Warszawa
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć